MW Studio projekt świadczy usługi od 2002 roku. Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem grafiki do druku, tworzeniem grafiki użytkowej oraz projektowaniem wnętrz i mebli. Specjalizujemy się w projektowaniu: opakowań i etykiet oraz tworzeniu spójnych materiałów reklamowych, które wzmacniają wizerunek firmy i wspierają sprzedaż. Naszą mocną stroną jest znajomość technologii druku z naciskiem na technologię druku fleksograficznego na podłożach elastycznych. Grafika to narzędzie, którym posługujemy się profesjonalnie i świadomie. Wiedza poligraficzna buduje naszą przewagę. Ideą jest zapewnienie klientowi pełnego zakresu obsługi i wsparcia od momentu powstania projektu, aż do finalnego druku. Doświadczenie które posiadamy, pozwoli zaoszczędzić Twój czas i ograniczyć wydatki w całym procesie twórczym i produkcyjnym. Znamy technologię i procesy produkcyjne. Uczestniczymy od początku do końca, jeżeli Tego oczekujesz. Przygotowujemy projekty pod różne technologie druku, wyszukujemy nowinki technologiczne i staramy się je wdrożyć w naszych pracach. Wszystkie nasze projekty realizujemy zgodnie ze standardami danej technologii. Przedstawimy rozwiązania, o których nie wiesz i nie musisz wiedzieć, my wiemy jak to zrobić. Oznacza to, że określamy wspólną wizję, ustalamy cele biznesowe i terminy ich osiągnięcia. Ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy.

grafika-1200x220
Marta Wróblewska

o mnie:) 

Jestem projektantem i grafikiem. Założycielką studia graficznego. Swoją przygodę zawodową zaczęłam jako dekorator i projektant. Jestem laureatką konkursu otwartego organizowanego przez PSS Społem na stworzenie oprawy graficznej i wizualnej przestrzeni. Pracowałam w jednym z największych europejskich koncernów opakowaniowych, jako projektant opakowań, kierownik studia graficznego oraz specjalista do spraw druku, nadzorując procesy produkcyjne związane z wdrożeniem druku. Od kilku lat pracuję w branży. 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą: DuPont, BASF, Akerlund & Rausing, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy w Warszawie „Opracowywanie i wdrażanie projektów”, Philip Crosby Associates – TQM – Zarządzanie przez jakość. 

Tworzę grafikę cyfrową, projektuję wnętrza i formy użytkowe. Lubię eksperymentować i szukać nowych technik i rozwiązań.

Zapraszam do współpracy